loader image

Firminiai patiekalai

Kiekviena vieta kviečia savo geriausiais kvapais bei firminiais patiekalais. O mes pastarųjų turime net kelis. Geriausios asociacijos, tai gaivus gamtos kvapas bei griliaus kvapas sklindantis iš mūsų virtuvės. Klientai čia plūsta paragauti midijų bei erienos šonkauliukų, kuriems dūmo kvapas suteikia dar daugiau žavumo. O prie šviežiai skrudintos kavos puodelio, napoleonas tapo neatsiejama dalimi. Nes jam kepti naudojame ne tik vietinio ūkio kiaušinius, bet ir pačių soduose auginamų uogų pertepimus.
O mininčius gražiausias šventes siūlome išskirtinius patiekalus, kaip aštunkojai, aštriašnipis eršketas ir dar gausybę kitų išskirtinių patiekalų.

REZERVUOTI STALIUKĄ

Meniu

Maistu ir aplinka norime jus pakviesti lyg į mažą kelione, kurioje tiek daug besąlygiško atsidavimo ir rūpestingumo.

Cordo.22 meniu daugiausiai orentuotas į griliaus mėgėjus - juk retas iš mūsų įsivaizduojame pasibūvimą gamtoje, draugų apsuptyje be smilkstančių malkų kvapo. Čia grilius liepsnoja nuo pačio ryto, kad užtikrintų jums tą nepakartojamą ugnies ir maisto saveiką. Peržiūrėkite ir parsisiųskite mūsų meniu žemiau.

Patiekalų meniu LT

Patiekalų meniu EN

Gėrimų meniu

Kokteilių meniu

Kaljanų meniu

Užsisakyk

Atvyk atsiimti

Mėgaukis

Įvertink

Specialūs renginiai

Rūpinamės taip, lyg švęstų mūsų patys artimiausi

Kasdien tobulėjame, kad galėtume pasiūlyti tik tai, kas geriausia. Visomis progomis, mes šalia. Pasiruošę jums sukurti nepaprastą laiką Cordo.22.

Teminiai
vakarėliai
Asmeninės
šventės
Unikalios
paslaugos

Klientų atsiliepimai

Asmeninė konsultacija

Kiekviena šventė mums yra be galo svarbi, todėl viską deriname net keliuose susitikimuose. Jų metu padėsime išsirinkti Jums geriausiai tinkančius pasiūlymus. Išskirtinis dėmesingumas - nuo pasirenkamos patalpos, iki išskirtinio maisto ar staigmenų organizavimo.

Adresas

CORDO.22

Pamarliškių 22, Piniava, Panevėžio raj., Lietuva, LT-38417