loader image
TOP

Produktų asortimentas

TOP pasiūlymai

Napoleonas

20,00 /kg
Apie šį mūsų pyragą jau ir legendos sklando. Ryškiausias jo bruožas - natūralumas. Nes gaminamas iš naminių kiaušinių bei uogų. Taip jo skonis viss kitoks, nes gamyboje naudojami tik natūralūs ingredientai, o tai suteikia napoleonui 100 ir 1 skonį, nes jis keičiasi lakštams vis geriau sugeriant pertepimus. O dėl gamyboje naudojamų natūralių uogų, kiekvienas napoleonas turi išskirtinį ir nepakartojamą skonį. Pasirinkite kiekį (kg):

Žagarėliai

16,00 /kg
Tradiciniai žagarėliai lyg pas senelius namuose. Pateikiame su naminių uogų padažu bei medaus padažu. Pasirinkite kiekį (kg):

Grybukai

18,00 /kg
Tiek meilės ir komandinio darbo telpa šiuose grybukuose. Išskirtiniai, lyg namie senolių daryti grybukai. Bet glaistyti šokoladu. Pasirinkite kiekį (kg):

Griliažinis

22,00 /kg
Mūsų gaminamas griliažinis pyragas išsiskiria nepaprastu skoniu. Nes gaminame jį pagal pirmąjį rašytinį receptą. Kurio pagrindinės komponentės yra iš juodos duonos daromas biskvitas, naminis griliažas bei daug sviesto. Kviečiame užsisakyti ir skanauti. Pasirinkite kiekį (kg):

Antis

32,00 /vnt
Antį marinuojame 24val, įdarome specialiu pagardu su ryžiais, riešutais, bei uogomis. Ir paliekame kepti miegančiame pečiuje net 12val. Antis nuo 2kg Kaina nurodyta už 1kg antienos Priedai su padažu - dovanų.

Rinkinys Elegantiškoji

50,00 /vnt
  • Capreze vėrinukai su naminiu bazilikų pesto
  • Antienos filė glazūruota bijūnų džemu
  • Vytinto kumpio ir pelėsinio sūrio vėrinukai
  • Purpurinės lašišos suktinukai
  • Duonos skrebučiai

Užsisakyk

Atvyk atsiimti

Mėgaukis

Įvertink