loader image

Pagrindinė salė

Šioje erdvėje gyvenimas verda. Fone girdimi kokteilių plakimo ar kavos darymo garsai. Iš virtuvės vis pasigirstantis skambutis įvykdžius užsakymą ir gardus kvapas įsuka kiekvieną į šią mūsų smagią rutiną. Šioje erdvėje klientai atvyksta ir puikiai praleisti vakarą, ir paminėti įvairias progas

Stebėtojus bei norinčius kiek privatumo pakviesime į tolimesnę erdvę - prie panoraminių langų. O jei norite išlikti kiek slapukais nors esate ir su kompanija - salėje vieta jums paruošta, prie įspūdingo net 3,5m ilgio veidrodžio, kiek už širmos ir daugumos akių.

Oazė

Privati salė jūsų jaukiems sustikimams

Ši salė skirta grupėms iki 14 asmenų. Čia visus metus pasitinka mistinė augalų siena. Jauki ir privati erdvė, su atskiru išėjimu į kiemelį. Prabanga kuriame dekoru, kurį galite rinktis kaskart vis kitokį.

VIP salė

Ši salė lyg išdaininkė. Čia stalai ir dekorai šoka savo valsą kiekvieno užsakymo metu. Apvalūs stalai kinta dydžiu, priklausomai nuo svečių skaičiaus ir užsakovų norų. Būtent šiai salei pritaikyta daugiausia dekorų. Ji gali susijungti net su SPA zona.

Pagrindinai faktai:

Konferencijos

VIP salė jūsų patogumui gali virsti ne tik jaukių švenčių, bet ir konferencijų vieta. Pagal jūsų norus statomi stalai kaskart suteikia naujo žavesio.

Konferencijoms galime pasiūlyti net kelis susėdimo planus. O pertraukėlių metu galite ilsėtis toje pačioje erdvėje arba džiaugtis kitomis Cordo.22 zonomis.

Kiemas

Šiltuoju sezonu kviečiame mėgautis ramybe bei gamtos gaivumu mūsų kiemelyje. Net kelios skirtingos zonos, jūsų jaukiausiems susitikimams gamtos apsuptyje.

Stogo terasa

rdvė, kurios atidarymo laukėme labiausiai. Išskirtinė terasa, kuri visiškai gyvena su gamta. 360 laipsnių stiklo konstrukcija, kuri saugo jus nuo vėjo bei šaltuko ir dovanoja visišką susiliejimą su gamta medžių viršūnėse visus metus. Terasa įrengta ant stogo, todėl vaizdas tampa dar išskirtinesnis.

Rezervuokite staliuką

Užsisakykite asmeninę konsultaciją

Adresas

CORDO.22

Pamarliškių 22, Piniava, Panevėžio raj., Lietuva, LT-38417